Download From Appstore Download For Android Download From Microsoft Store web Version

رستوران یاب

برای بهبود نتایج از اپلیکیشن فوگی استفاده کنید

Get Foogi

رستوران باغ پانیذ ارومیه

یک رستوران سنتی داخل یک باغ را باغ رستوران می گویند. پانیذ خاص است چون به جای آلاچیق، کلبه دارد؛ به جای شلوغی، دنج و خلوت دارد؛ خیلی چیزها دارد و پانیذ قیمتهای اقتصادی دارد!
485KM

رستوران و فست فود دادلی ارومیه

رستوران، فست فود و کافی شاپ دادلی متعلق به مجموعه هتل بین المللی ۴ ستاره پارک ارومیه است که علاوه بر میهمانان هتل پذیرای مراجعه کنندگان خارج از هتل نیز می باشد. این مجموعه با آشپزخانه صنعتی و مدرن خود دارای تنوع گسترده ای از انواع غذاهای ایرانی و فست فودها می باشد. این مجموعه در مرکز شهر ارومیه در خیابان امام واقع شده است که برای گردشگران دسترسی بسیار راحتی را به نقاط مختلف شهر فراهم می کند.
488KM

رستورات نفیس ارومیه

غذا هم باید نفیس باشد! رستوران نفیس با سرو غذاهای ایرانی و چند آیتم بین المللی محیطی دنج و آرام بخشی را برای پذیرایی از میهمانان شما ترتیب داده است.
488KM

رستوران ترک و ایتالیایی سوپر استار 3 ارومیه

شعبه ۳ مجموعه سوپراستار مربوط به غذاهای ترک و ایتالیایی می باشد. سوپر استار ۳ مثل شعب دیگر از نظر موقعیت مکانی دارای مکان کافی برای پارک کردن خودرو است. در این شعبه، نحوه چیدمان میز و صندلی ها ترکیبی از انواع میز و صندلیهای رسمی و میز و صندلیهای راحتی مبلی است که انتخاب بین این دو نشیمن برای مشتری فراهم می باشد. از نظر تنوع غذا نیز انواع پاستا، پیتزا و استیک ایتالیایی و بیش از ۱۰ نوع غذای ترک در این شعبه سرو می شود. این رستوران از سیستم فراخوان الکترونیکی گارسون بهره مند است که با فشردن کلید تعبیه شده روی میز گارسون به محل مراجعه می کند.
488KM

پیش غذا و دسر خانگی گیلدا ارومیه

لدا، یک کار جدید در شهر ارومیه! گیلدا در یک جای دنج، با یک منوی خاص، پر از انواع دسر، پیش غذا، اسنک و کیک است. به صورت سفارش مجالس، هم بیرون بر و هم پذیرایی در یک مکان نقلی و با صفا!
489KM

رستوران کلاسیک ایمانی سردرود تبریز

این رستوران از شهر تبریز 20 کیلومتر فاصله دارد.اما کیفیت بالای غذاها و محیط زیبای آن ارزش رفتن را دارد.در ضمن آقای ایمانی یک رستوران باغچه سنتی نیز با حوض آبشاری و فضای دلنشین و سنتی دارد که آماده پذیرایی از میهمانان گرامی می باشد.
536KM

دریافت اپلیکیشن اندرویدی فوگی

دانلود از بازار دانلود از ایران اپز
Download From Appstore Download For Android Download From Microsoft Store web Version
All rightes reserved for foogi.ir 2016

هدف این وبسایت نمایش رستوران های اطراف شماست.
برای شروع باید درخواست مرورگرتان را تایید کنید.

هدف این وبسایت نمایش رستوران های اطراف شماست.
دسترسی به مشخصات مکانی توسط شما تایید نشد.


از مرورگر دریافت کتید. این بار تایید خواهم کرد (بهترین روش ، پیشنهاد ما)

از روی نقشه گوگل انتخاب خواهم کرد (روش جایگزین)

دریافت موقعیت مکانی